مواد افزودنی بتن طبق استاندارها

جمعه 19 خرداد 1396 ساعت 10:56

مواد افزودنی بتن دارای اتواع گوناگونی میباشند که در بازار به صورت پودری و ژل و گاهی مایع موجود میباشند و یک نمونه از ان ژل میکروسیلیس میباشد که برای کسب اطلاعات برای ژل میکروسیلیکا ، ژل میکروسیلیس  ، قیمت ژل میکروسیلیس ، فروش ژل میکروسیلیس طبق استانداردها میتوان از سایتهای معتبر اینترنتی اقدام نمود .

بتن با وجود خصوصیات منحصر به فرد و ممتازش که باعث گردیده به عناون پر مصرف ترین مصالح ساختمانی شناخته شود برای حفظ دوام خود در محیط و کاربرد های مختلف نیازمند به کارگیری تمهیدات خاص خود ، منطبق با شرایط محیطی و بهره برداری می باشد. از جمله شناخته ترین عوامل مکمل بتن می توان به افزودنی های بتن اشاره کرد. تا جایی که امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا افزودنی های بتن جزئی ثابتی از طرح اختلاط بتن به حساب می آیند.

از جمله پر مصرف ترین افزودنی های بتن ، افزودنی معدنی پودر میکروسیلیس می باشد. پودر میکروسیلیس ب علت مشخصات منحصر به فرد خود از منظر فیزیکی ، شیمیایی ، اقتصادی و زیست محیطی ، تاثیر مثبت و محافظتی بر روی بتن دارد. این محصول که به علت یک محصول ثانویه از فرآیند فروسیلیس به حساب می آید به سه حالت پودر میکروسیلیس ، ژل میکروسیلیس و دوغاب میکروسیلیس مورد استفاده قرار می گیرد. دوز مصرف توصیه شده و بهینه این محصول برای پودر میکروسیلیس بین 5 تا 10 درصد وزن سیمان مصرفی می باشد. دوغاب میکروسیلیس ترکیبی از پودر میکروسیلیس و آب می باشد و ژل میکروسیلیس ترکیبی از آب ، پودر میکروسیلیس و الیاف بتن می باشد

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.